• nike  Zoom Strike 7
  • nike  Zoom Strike 7
  • nike  Zoom Strike 7

nike Zoom Strike 7

320,00 TL 199,00 TL

12345 0 Yorum Yorum Ekle

Adet

ZOOM STRIKE

 

Nike Zoom Strike koşu ayakkabılar, file üst yüzey ile nefes alabilirlik ve serinlik sağlamaktadır. Yastıklama sağlayan Nike Zoom Air topuk eklentisi her adımda enerjinizi dönüştürüp geri aktarmakta.

Özellikler:

- Nefes alabilir file üst yüzey,

- Ayağı sabitleyen Flywire kaşbloları,

- Zoom Air eklentiye sahip yastıklama sağlayan orta taban köpüğü,

- Yansıtıcı detaylar,

- Zemin tutuşu sağlayan kauçuk dış taban.

FlyWire: Flywire özelliği, ayağınız için ultra hafif bir destek ve rahatlık sağlamaya yardımcı olur. Ayakkabının sayasına konumlandırılmış ince naylon liflerin gücü sayesinde, ayağınız ayakkabının içerisindeyken, yaptığınız aktivite boyunca, kayganlığın azaltılmasına yardımcı olur. Ayakkabının yapısında yalnızca ihtiyaç duyulduğu kadar malzeme kullanıldığı için ayakkabının ağırlığının azalmasına ve hafif olmasına imkan sağlar.

Nike Zoom: Düz ve ince Zoom Air yastıklama sistemi, en yüksek hıza ulaşmaya ve hızlı hareketler yapmaya uygun, kullanıcın ihtiyaçlarına cevap veren bir yastıklama teknolojisidir. İlk olarak 1996 yılında üretilmiştir. Zoom Air yastıklama sistemi ayağı dış etkilere karşı korur ve oldukça dayanıklıdır. Zoom Air taban, zemine yakın, istikrarlı hareketlere hızlı tepki veren bir teknoloji sunar. Zoom Air teknolojisi, diğer yastıklama sistemleriyle kıyaslandığında sporcunun zemini daha iyi hissetmesini sağlar.

    Henüz yorum yazılmamış ilk yorumu siz yapın.
YORUM YAP

DİĞER ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN

Copyright 2017 © SportiveOutlet | Bütün Hakları Gizlidir.